Contactpersonen

Landschap Overijssel werkt met vele vrijwilligers samen. Deze vele vrijwilligers ondersteunen wij graag. Hieronder zie je welke medewerker contactpersoon is voor jouw vrijwilligerswerk.

Coördinator vrijwilligerswerk l Depotbeheerders l Natuurwerkgroepen l Landschapsbeheergroepen Zwolle
Erik de Kruif l telefoon 0529 – 408 406 l mail Erik.dekruif@landschapoverijssel.nl

Promotieteam l Mentoren
Carin de Cloe l telefoon 0529 – 408 407 l mail Carin.decloe@landschapoverijssel.nl

Bezoekerscentrum Watermolen Frans l Bezoekerscentrum Hof Espelo
Marjan Wagenaar l telefoon 0529 – 408 412 l mail Marjan.wagenaar@landschapoverijssel.nl

Bezoekerscentrum De Wheem
Laïs Veening l telefoon 0529 - 401 409 l mail Lais.veening@landschapoverijssel.nl

Natuurandersgidsen
Louiset Vos l telefoon 0529 – 408 372 l mail Louiset.vos@landschapoverijssel.nl

Boswachters eigen terreinen
Evert Dijk l telefoon 06 – 209 526 46 l mail Evert.dijk@landschapoverijssel.nl

Boswachters eigen terreinen
Harry Koster l telefoon 06 – 537 617 35 l mail Harry.koster@landschapoverijssel.nl

Boswachters eigen terreinen
Hans Dijkstra l telefoon 06 – 513 507 88 l mail Hans.dijkstra@landschapoverijssel.nl

Boswachters eigen terreinen
Kristian van Oene l telefoon 06 – 130 613 84 l mail Kristian.vanoene@landschapoverijssel.nl

Vrijwillige schaapherders
Anita Wichers l telefoon 06 – 154 569 23 l mail Anita.wichers@landschapoverijssel.nl

Vliegende Brigade l Steenuilenbescherming
Michiel Poolman l telefoon 0529 – 408 410l mail Michiel.poolman@landschapoverijssel.nl

Flora & fauna monitoring
Michiel Poolman l telefoon 0529 – 408 410l mail Michiel.poolman@landschapoverijssel.nl

Weidevogelbescherming l
Peter van den Brandhof l telefoon 06 - 2187 6522 l mail Peter.vandenbrandhof@landschapoverijssel.nl

Landschapsbeheergroepen eigen district
Robert Pater l telefoon 06 – 510 807 58 l mail Robert.pater@landschapoverijssel.nl

Landschapsbeheergroepen eigen district
Martin Degen l telefoon 06 – 537 984 82 l mail Martin.degen@landschapoverijssel.nl

Communicatie
Krista Esselink l telefoon 0529 – 408 371 l mail Krista.esselink@landschapoverijssel.nl

Afdelingshoofd Communicatie & Vrijwilligerswerk
Jessica Winter l telefoon 0529 – 408 373 l mail Jessica.winter@landschapoverijssel.nl

Vrijwilligersadministratie
Jolanda van Zwieten l telefoon 0529 – 408 383 l mail Jolanda.vanzwieten@landschapoverijssel.nl